Elite Sandalye #

Sorular aklınızda kalmasın buradan inceleyebilirsiniz.

ÜRÜNÜN RENGİNİ DEĞİŞTİREBİLİRSİNİZ . FAKAT SİYAH , BEYAZ , CAPPUCCINO VE ANTRASİT DIŞINDAKİ RENKLERDE FİYAT FARKI YANSITILACAKTIR.
ÜRÜNÜN KUMAŞ TÜRÜNÜ VE RENGİNİ DEĞİŞTİREBİLİRSİNİZ.ALINAN ÜRÜNÜN BOYUTUNA VE SEÇİLEN KUMAŞA BAĞLI OLARAK METRESİNE 50 ₺ VE 60 ₺ FİYAT FARKI YANSITILACAKTIR.
METAL ÜRÜNLERDE TERMİN SÜRESİ 20 – 25 GÜNDÜR
AHŞAP ÜRÜNLERİN TERMİN SÜRESİ 35 – 40 GÜNDÜR.
ÜRÜNLERİMİZİN ELITE SANDALYE FİRMASININ BÜNYESİ ALTINDA GARANTİLERİ BULUNMAKTADIR.GARANTİ SÜREMİZ 2 YILDIR.
SADECE 50 ADET VE ÜZERİNDEKİ ÜRETİMLER İÇİN ÖZEL ÖLÇÜLERE GÖRE ÜRETİM YAPILMAKTADIR.
DIŞ MEKAN İÇİN ÜRETİLEN İP VE KUMAŞLARIMIZI ÜRÜNLERİN TASARIMLARINA VE KULLANIM YERLERİNE BAĞLI KALARAK ÖZENLE SEÇİYORUZ. DIŞ MEKAN ÜRÜNLERİMİZ UV IŞINLARINA DAYANIKLI , KİR TUTMAZ , SİLİNEBİLİR VE KOLAY TEMİZLENEBİLİR MALZEMELERDEN ÜRETİLMEKTEDİR .
KATAFOREZ KAPLAMA, OTOMOTİV SEKTÖRÜ İÇİN İSTENEBİLECEK İDEAL BİR KAPLAMA ÇESİDİDİR. KATAFOREZ BOYA, ELEKTROKİMYA PRENSİPLERİNE DAYANAN ELEKTRO KAPLAMA PROSESİDİR. İLETKEN ÖZELLİK GÖSTEREN KARMASIK, GEOMETRİK METAL PARÇALARIN BOYANARAK KOROZYONDAN KORUNMASI İÇİN ÇOK ETKİLİ BİR YÖNTEMDİR.OTOMOTİV SEKTÖRÜNDE GELİŞTİRLEN BU YÖNTEMİ SANDALYELERİMİZDE KULLANARAK ÜRÜNLERİMİZİN DIŞ MEKAN HAVA KOŞULLARINA KARŞI DAHA DAYANIKLI HALE GELMESİNİ SAĞLIYORUZ.
ELEKTROSTATİK TOZ BOYAMA SOLVENT İÇERMEYEN BİR YÜZEY KAPLAMA METODUDUR. ... TABANCADAN GEÇERKEN ELEKTROSTATİK YÜKLENEN TOZ BOYA PARTİKÜLLERİ KABİN İÇİNDE BOYANACAK MALZEMEYE YAPIŞIR VE KAPLAMA İŞLEMİ GERÇEKLEŞMİŞ OLUR